TVARKARASTIS Kalendorius
Dienos
Savaitės
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Trečiadienis 08-12 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 nuo 08.17 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:20 Registracija KJ I, III 20:20 nuo 09.07 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
20:00 Registracija Šok ir Lieknėk I, III 20:00 nuo 09.15 Gabrielė Gaižutytė Asanavičiūtės g. 20 GELIOS Vilnius 55
19:45 Registracija KJ I, III 19:45 nuo 09.07 Monika Šerėnienė Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Ketvirtadienis 08-13 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 nuo 08.18 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 nuo 09.08 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Penktadienis 08-14 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Šeštadienis 08-15 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Sekmadienis 08-16 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
18:00 Registracija KJ VII 18:00 Vitalij Kolbasnik Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Pirmadienis 08-17 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 nuo 08.17 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:20 Registracija KJ I, III 20:20 nuo 09.07 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
20:00 Registracija Šok ir Lieknėk I, III 20:00 nuo 09.15 Gabrielė Gaižutytė Asanavičiūtės g. 20 GELIOS Vilnius 55
19:45 Registracija KJ I, III 19:45 nuo 09.07 Monika Šerėnienė Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Antradienis 08-18 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 nuo 08.18 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 nuo 09.08 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55