TVARKARASTIS Kalendorius
Dienos
Savaitės
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Antradienis 12-01 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:00 Registracija Šok ir Lieknėk I, III 20:00 nuo 10.05 Gabrielė Gaižutytė PC Mada Žvaigždžių takas Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Trečiadienis 12-02 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
20:15 Registracija KJ I, III 20:15 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
19:15 Registracija KJ I, III 19:15 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
19:45 Registracija KJ I, III 19:45 Monika Šerėnienė Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 Marija Damaševičiūtė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 Marija Damaševičiūtė Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Ketvirtadienis 12-03 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:00 Registracija Šok ir Lieknėk I, III 20:00 nuo 10.05 Gabrielė Gaižutytė PC Mada Žvaigždžių takas Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Penktadienis 12-04 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Šeštadienis 12-05 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Sekmadienis 12-06 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
18:00 Registracija KJ VII 18:00 Vitalij Kolbasnik Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
11:00 Registracija KJ papildoma 11:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Pirmadienis 12-07 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
20:15 Registracija KJ I, III 20:15 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
19:15 Registracija KJ I, III 19:15 Ilona Bogdevičiūtė Viršuliškių g. 40, p.c. Mada LineDance Vilnius 55
19:45 Registracija KJ I, III 19:45 Monika Šerėnienė Riešė, Sporto g. 3 1 aukstas Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 Marija Damaševičiūtė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 Marija Damaševičiūtė Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55