Smolensko g. 2 Kalendorius
Dienos
Savaitės
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Trečiadienis 04-08 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Ketvirtadienis 04-09 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:00 Registracija KJ II, IV 20:00 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Penktadienis 04-10 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Šeštadienis 04-11 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Sekmadienis 04-12 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
11:00 Registracija KJ papildoma 11:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Pirmadienis 04-13 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Antradienis 04-14 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
20:00 Registracija KJ II, IV 20:00 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Vitalijus/ Justė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55