Smolensko g. 2 Kalendorius
Dienos
Savaitės
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Trečiadienis 08-12 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 nuo 08.17 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Ketvirtadienis 08-13 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 nuo 08.18 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 nuo 09.08 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Penktadienis 08-14 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Šeštadienis 08-15 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Sekmadienis 08-16 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Pirmadienis 08-17 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ I, III 9:00 nuo 08.17 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:30 Registracija KJ I, III 18:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:30 Registracija Zumba I, III 17:30 nuo 09.07 Marija Damaseviciute Smolensko g. 2 Didzioji Vilnius 55
Laikas Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
Antradienis 08-18 Registracija Užsiėmimas Treneris Vieta Salė Miestas Trukmė (Min)
9:00 Registracija KJ II, IV 9:00 nuo 08.18 Vitalij Kolbasnik Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
18:50 Registracija KJ II, IV 18:50 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
17:45 Registracija KJ II, IV 17:45 Juste Zapolskaite Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55
12:00 Registracija KJ II, IV 12:00 nuo 09.08 Gintarė Šeibokienė Smolensko g. 2 KJ Vilnius 55